125,00 €
49
Features
electronic thermostat
Technical specifications
| Window switch input: | internal pull-up 12V, 2mA |
| Temperature measurement: | internal or external |
| External temperature sensor: | ES any model |
| Power supply: | 24V 15mA |
| Ingress protection: | IP20 |
| Operating temperature: | 0..45°C |
| Storage temperature: | -20..75°C |
| Relative humidity: | 0..95% n/c |
| Dimensions: | 122x80x23mm |
| Weight: | 80g |
| Standards: | EN 60730-1 |
Order Code
| TH-1T-IQ |






